Online Pazartesi-Pazar 10:00-24:00
Email info@cetinkayaajans.com Tel:! +0545 696 06 37

WordPress Optimizasyon

wordpress hızlandırma
wordpress hızlandırma

WordPress Optimizasyon, wordpress hız optimizasyonu wordpress hızlandırma 2018  wordpress masaüstü ve mobil hızlandırma ve wordpress site hızlandırma teknikleri uygulanarak, wordpress optimizasyonu yapmaktayız ve yavaş woocommerce sitelerinizi de hızlandırarak müşterilerinize roket hızında süper hızlı wordpress siteler yapmaktayız. Yavaş e-ticaret siteniz, blog siteniz, haber siteniz portal siteniz kalmasın. WordPress Optimizasyon adına sizlere hizmet vermekteyiz.WordPress ileGoogle PageSpeed Insights’ta puanlarınızı 100/100 ve bu puanlara en yakın olacak şekilde yapılabilen en üst seviyeye getirmekteyiz.

Arama motorları (Google gibi),web sitelerinizin hızlı yüklenen web sayfalarının daha geç yüklenen web sayfalarına karşı daha hızlı indexlendiğini çoğu kez ikaz etmişler ve web site sahiplerini uyarmışlardır..Yavaş yüklenen sitelerin index hızlı da aynı ölçü de artış göstermiştir. Bu nedenle, SERP’lerdeki konumunuzu geliştirmek istiyorsanız, pagespeed değerlerinizi ve site dolaşım hızınızı artırmak önceliklerinizden biri olmalıdır.

WordPress Optimizasyon, Google, ve diğer arama motorları site yükleme hızının 2 saniyeden fazla sürdüğü sitelerdeki kullanıcıların genellikle web siteden ziyaretçilerin %47’sinin siteden erken ayrıldığını ve sitede durma süresinin hızla düştüğünü ve ziyaretçi kayıplarının bu nedenle %47 oranında bir kayıp yaşadığınızı belirtmişlerdir.. Dolayısıyla, ziyaretçilerinizin yaklaşık yarısını ilgilendirdiği için, WordPress’inizi hızlandırmalısınız.Bu kaçınılmaz düşüşünüz için bir kurtarıcı olacaktır.

Online kullanıcılar sabırsızdır; sayfanın bir saniye içinde yüklenmesini bekledikleri için anında bilgiye ve istediği aradığı bilgiye ulaşmak için sabırsızlanmaktadırlar. Yani, eğer bir e-ticaret mağazanız WordPress üzerinde çalıştırıyorsa, büyük iyileştirmeler yapmaya hazır olun, böylece işiniz daha karlı olabilir. Aksi halde kayıplar ve kazançlarda düşüşler kaçınılmazdır.

WordPress Optimizasyon

Bir web sitesindeki bir gönderiyi veya sayfayı düzenlediğinizde, WordPress yeni revizyonu otomatik olarak veritabanına kaydeder. Bazı şeyler (ve özellikle de yazı uzunsa) birkaç kez düzenlenirse veritabanı kısa süre içinde, yer kaplayan eski düzeltmelerle tıkanır. WordPress-Optimizasyon bu gereksiz revizyonları kaldırır, megabayt veriyi serbest bırakır ve hız ve verimliliğini artırır. Ayrıca yorum tablosunu temizler, bir tıklamayla oluşturulmuş olan bütün spam ve onaylanmamış yorumları kaldırır.

Kontrolü Ele Almayı Sağlar

WordPress: Optimizasyon hizmetimiz, Tam olarak hangi veritabanı tablosunda ek yük ve boş alan bulunduğuna dair raporları optimize eder, web sitesini düzenli, hızlı ve verimli bir şekilde tutmak için içgörü, kontrol ve güç sağlar.

Temiz Tutar

WordPress Optimize, etkinleştirildikten sonra, belirli bir haftaya ait verileri koruyarak, belirtime göre otomatik bir temizleme yapabilir.

Bu eklenti ilk kez kullanıldığında veya sadece ana sürüme güncellendiğinde, veritabanının bir yedeği alınmalıdır. Kullanılan sorguların hiçbiri tehlikeli olmasa da, veritabanı değiştirmeden önce her zaman bir veritabanı yedeklemesi yapmak en iyi tedbirdir.

WordPress Premium

WordPress Optimizasyon hizmetimizin ücretsiz sürümü dahi oldukça etkileyici iken, özgürlük ve esneklikte en üst düzey özellikler sunan ekstra özelliklere sahip daha güçlü bir Premium sürümü de bulunmaktadır.

Çok Noktalı Destek: Veritabanı optimizasyonlarını genişletir, böylece bir seferde birden fazla WordPress sitesi için çalışır. Birden fazla web sitesi yönetiliyorsa, wordpress optimizasyon premiuma ihtiyaç duyulabilir.

Esneklik ve Kontrol: Optimizasyon hizmetimiz tüm veritabanı tablolarını optimize etmek yerine, bir veya daha fazla WordPress web sitesinde belirli bir tabloyu veya belirli bir tablo kombinasyonunu optimize etme gücünü sunar.

Düzenli WordPress kullanıcıları için optimizasyon adımları nelerdir?

 • Bir Caching eklentisi kullan
 • WordPress kodunu küçültün ve birleştirin
 • Gzip Sıkıştırmayı Etkinleştir
 • Resimleri optimize edin
 • Tembel yükleme özelliğini etkinleştir
 • İçerik Dağıtım Ağı kullanın
 • Ana sayfanızdaki Alıntıları kullan
 • Sayfa başına yorumları sınırla
 • Veritabanını temizle
 • Geri pingleri ve geri izlemeleri kapatma

İleri düzey kullanıcılar için WordPress Hız optimizasyonu adımları

 • Aktarım bağlantıları için Kalıcı’yı etkinleştir
 • İçeriğinizin sıcak bağlantısını devre dışı bırak
 • Statik içerik için Expires üstbilgisini ayarla
 • WordPress hızını geliştirmek için temel optimizasyonlar
 • Barındırma
 • DNS Sağlayıcısı
 • Temalar
 • Eklentiler

Nereden başlamalıyız?

Başlamak için mevcut site hızınızın bir ölçütünü almak iyidir. Bunu yapmak için, Pingdom Website Speedtest Tool’u kullanabilirsiniz.

WordPress hız testi aracı

Hız testinizi yaptınız mı? Yükleme süreniz nedir? Sürekli olarak 2 saniyeden az ise, bu adil, ancak yine de optimize edilebilir. 2 saniyeden uzunsa, endişelenmelisiniz.

Sayfa yükleme hızı web sitenizi nasıl etkiler?

Yavaş yükleme sitesi site trafiğinizi ve gelirinizi olumsuz yönde etkileyecektir. Trafik en az 2 nedenden etkilenir:

 1. Arama Motorları yavaş sitelere düşük sıralama verir – 2010 yılında, arama devi Google, site hızını bir sıralama faktörü olarak düşünmeye başlayacağını duyurdu. Bu, SEO’nuz ne kadar iyi olursa olsun ve sunduğunuz ürün ve kaynakların ne kadar iyi olursa olsun, siteniz yavaş yükleniyorsa, Google’dan daha az trafik alırsınız ve aynı şey Bing ve diğer arama motorları için de geçerlidir.
 2. Kullanıcılar yavaş yükleme web sitelerini sevmezler – Google Arama’da bir sonuca tıkladıktan sonra, sayfanın sonraki birkaç saniye için açılmayacağını fark ettiniz, ne yaptınız? Akamai ve Gomez tarafından yürütülen yakın tarihli bir anket, internet kullanıcılarının yaklaşık yarısının bir sayfanın 2 saniyeden daha kısa sürede yüklenmesini beklediğini ortaya koyuyor. Bundan daha fazlası var ve geri düğmesine basarlar ve başka bir sonuca tıklarlar.

Bir e-Ticaret web sitesiniz varsa, WordPress hızınız hakkında iki kez endişelenmeniz gerekir. Yukarıda belirtilen aynı ankette, çevrimiçi alışveriş yapanların % 79’u, performans sorunları varsa bir siteden alışveriş yapmaya geri dönmeyeceklerini, % 44’ü de bir arkadaşınıza bir sitede alışveriş yapmanın kötü bir deneyimiyle karşılaştıklarını söyleyeceğini söylemiştir.

Hem trafiğiniz hem de kazancınız söz konusu olduğunda, sitenizin hızlı bir şekilde yıldırım olmasını sağlamak için gerekli adımları atmanız gerekir.

VEYA BİZ SİZİN YERİNİZE, SİTENİZİ ROKET HIZINA KAVUŞTURALIM..

BUNUN İÇİN HİZMET PAKETİMİZİ HEMEN SATIN ALIN 🙂

Oje