WordPress Kurulum Hizmeti

Domain tescil + Hosting İşlemleri:
Öncelikle cetinkayaajans.com tarafından eblirlenen veya sizin istediğiniz firmalardan domain regleme (kayıt) işlemi yapılmaktadır. ( Not: Ek ücrete tabidir)

WordPress Kurulumu:
Dünyada herkes tarafından tercih edilen wordpress altyapısı eksiksiz şekilde kurulumu yapılır.

Sitenizin Gerekli Tüm Eklentilerin Kurulumu ve En İdeal Ayarları 
Siteniz için gerekli olan (kişisel,kurumsal, e-ticaret vs) siteleriniz için seo, resim seo, site içi link, etiket, iletişim, anket, sosyal ağ entegreleri, sitemap, image sitemap, navigasyon, galeri, benzer yazılar gibi önemli eklentilerin veya sitenizin için hayati önem taşıyan ve taşıyacak olan eklenti ve ayarlar için en uygun ayarlamalarınızı entegre ederiz.

Sitenize Seo Çalışması:
Çeşitli seo elenti ve araçları ile sitenizin yapısına dair çalışmalar yapıyor ve en uygun seoya dair title, description, meta-tags girişleri yaparak sitenizin ayarlarına başlıyoruz. Bir üstteki madde ile orantılı olarak, gerekli seo eklentilerini kurup ayarlarını yapıp, seo degerlerinizi ideal ayarlara getirerek ( all in seo, seo friendly images, seo smart links ve diğer seo eklentileri) sizlere seo ayar ve düzenleme işlemlerini yapıyoruz.Makaleciniz veya sizin tarafından oluşturulmuş hazır makaleleriniz varsa uygun etiketlemeler yaparak örnek yazılarınızın girişini yapıyoruz ve size de detaylıca anlatıyoruz.

Sitenizi Sosyal Ağlarla Entegre Ediyoruz:
Siteniz sosyal ağlara sahipse veya değilse, tarafımızca siteniz adına facebook, twitter ve isteğe bağlı diğer popüler sosyal ağlardan sayfalar açıp, sitenizi bu sayfalara entegre eederek sitenizin sosyal ag entegrasyonunu gerçekleştiriyoruz. Sitenizde paylaştıgınız her yazı sosyal ağ hesaplarınızda otomatik paylaşıl sitenize bu ağlar üzerinden hit gelişi sağlanmaktadır. Arama motorları optimizasyonu için sosyal ağların önemi, bir hayli fazladır.

Site Rss ve Abonelik:
Wordpress siteniz için Feedburner sistemini tüm rss ve abonelik sistemi çalışmalarınızı yapıp sitenize uygulamaktayız. Rss ve abonelik konusunda sizin için tüm ayarlamaları yapıyoruz.

Site Tema Kurulumu
Sizin satın aldığınız veya bizim satın alacağımız istediğiniz temanın sitenize giydirilmesi ve kurulumu yapılıyor. ( Siteniz için gerekecek olan ek ayarlama ve uyarlamalar, yabancı kısımların çevirisi ve düzenlemesini gerektirecek olan temalar ek ücrete tabidir. )

Site Bileşen Ayarları
Sitenize gerekli olacak ve sizin istekleriniz doğrultusunda ilgili bileşenlerin oluşturulmasını yapmaktayız ve bu bileşenlerin yerleştirilmesi ve sitenize gerekli olan menülerin ayarlanmasını hızlıca yapmaktayız.

Site Arama Motorlarına Kayıt, Gerekli Ayarlar ve Robots.txt Yazımı, Sitemap Kaydı
Siteniz için gerekli olan arama motoru optimizasyonu, arama motoru kaydı,gerekli ayarlamalar ve sitemaps ve robots.txt oluşturulması gibi hayati öneme sahip olan işlemler yapılmaktadır.

Ping Ayarları
Siteniz için güncel ping servislerinin eklenmesi yapılmakta ve ping servisleri uyarılmaktadır.

Site sağlık durumu kontrolü
Siteniz için çeşitli analiz araçlarıyla sitenizin tüm sağlık kontrolleri yapılmakta ve w3c, hız, seo ayarları,hatalar vb. konularda wordpress sağlık kontrollerini yapılıyor ve  gerekli düzenlemeleri yapılarak son kontrolleri saglanmaktadır.

Kalıcı Destek

Sizlere müşteri gözüyle değil aksine her zaman dost gözüyle baktığımız için kruumsal firmamızla her daim sizlerin hizmetinde ve kalıcı dostlugumuzla yanınızdayız.
Not: Domain + Hosting + Ücretli Tema tarafımızdan sağlandığı takdirde ek ücrete tabi olacaktır. Bu ücret istekleriniz doğrultusunda değişir.

Yorum Yazın

  • Cenhizhan Ünlü
  • 21 Şubat 2019
  Cevapla

  wp kurulum için iletişime geçiniz

  • Sibel
  • 11 Aralık 2018
  Cevapla

  Çetinkaya ajans ile wordpress kurulumu yaptırdık mükemmel iş çıkardılar sagolsunlar