WordPress Destek Hizmeti

WordPress uzmanı olarak WordPress ile ilgili tüm problemlerinizde çözüm üretiyoruz. Cetinkayaajans.com olarak baştan sona, sunucu kurulumundan bir WordPress tabanlı sitenin yayına alınmasına kadar gereken tüm adımları uygun fiyatlar ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle DOSTÇA bir tavırla tamamlıyoruz.
WordPress uzmanından 7 gün 24 saat acil WordPress Danışmanlık hizmeti, hemen wordpress müşteri hizmetleri, WordPress Destek yardım ve entegrasyon, Profesyonel olarakWordPress Kurulum Hizmeti ile WordPress sıfırdan Kurulumu, Türkçe veya codecanyon gibi sitelerden alınan Temaların Kurulumu,sitelerinize bulaşan Virüslerin Temizlenmesi,sitenizin SEO Ayarları,Google pagespeed hızlandırması ve WordPress Optimizasyonu, Kurumsal WordPress Uzmanı wordpress Danışmanlık Hizmeti irtibat iletişim telefon adres bilgisi sitemiz üzerinde paylaşılmıştır. Acil durumlarda veya normal zamanlarda WordPress Destek hizmeti ile WP problemlerinize kesin çözüm bulmak için, özel WP desteği için cetinkayajans.com ile iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Destek Alanında Hizmetlerimiz

WordPress Destek hizmeti kapsamında sunulan hizmetler:
1- WordPress Site Kurulumu
2- WordPress Tema Kurulumu
3- WordPress Optimizasyonu
4- WordPress SEO Ayarları
5- WordPress SSL Kurulumu
6- WordPress Güvenliği
7- WordPress Virüs Temizleme
8- WordPress Site Taşıma
9- WordPress Domain Değiştirme
10- WordPress SEO Optimizasyonu
11- WordPress Özel eklenti Yapımı
12-WordPress Özel Bot Yazımı
13- WordPress Özel Tema Yapımı

Yorum Yazın

  • Levent Sürücü
  • 30 Aralık 2018
  Cevapla

  WordPress admin olarak giremiyorum. Recapcha ile ilgili hata mesajı veriyor. Sebebini biliyorum. Yeni versiyon yüklemek içinde key ve secret yenileyince galiba karıştı.

  • Ahmet
  • 11 Aralık 2018
  Cevapla

  Sagolsunlar destek hizmeti aldık memnun kaldık