Web Sitesi Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Web Sitesi Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Bir web sitesi hazırlanırken öncelikli olarak tasarımı isteyen kurum – şirket – kişinin istek ve talepleri göz önüne alınır, alınmalıdır. Kişisel bir web sayfası ile bir kurumun web sayfasının tasarımı haliyle harcanan emek aynı olmayacaktır. Basit kişisel bir web sayfasının yapımı bir iki gün sürerken bazı büyük firma var kuruluşların istediği web sayfalarının yapımı aylarca sürebilmektedir. Web sitesinin içeriği, tasarım süresi, içinde kullanılan medya ve görsellerin hazırlanması fiyatı oldukça etkilemektedir. Web Ajansı olarak sizinle yaptığımız görüşmeler neticesinde sizin internet sitenizin fiyatını belirlemekte ve istediğiniz tarzda web sayfası tasarımını yapmaktayız.

Web Sayfasının Hazırlanışına Göre

Web sayfasının yapım aşamasından önce kişinin veya kurumun istekleri alınarak yapım aşamasına geçilir. Eğer talep eden, sadece blog tarzı, tanıtım amaçlı bir site istiyor ve bunda orijinallik aramıyorsa, hazır şablonlar kullanılarak bu site kısa sürede oluşturulabilir. Bu tür web sayfalarının hazırlanması oldukça kolaydır. Birçok programla kısa bir zaman dilimde yapılabilir. Ücreti oldukça uygundur. Ancak belli bir süre sonra site üzerinde, tasarımında herhangi bir değişiklik yapılmak istediğinde işler karışmaktadır. Hazır şablonlara ve içeriğe müdahale edilemediğinden farklı bir şablon tercih edilerek sitede değişiklik yapılabilir. Kurum olarak sizin ihtiyacınıza en uygun web sayfasını belirmekte, en ekonomik şekilde tasarımınızı yapmakta, sonrasında da sizlere destek sunmaktayız.

Web Sayfası Etkileşimli İse

Etkileşimli web sayfası demek internet ortamında kullanıcı ile iletiş kurulabilen sayfa demektir. Örneğin alış-veriş siteleri gibi. Bunlara aynı zamanda e-ticaret sitesi de diyebiliriz. Bu tarz web sayfalarının içeriği şablonu her şeyi tasarımcı tarafından oluşturulmaktadır. Web sayfasını isteyen kurum veya şirket hayallerini anlatır profesyonel olarak çalışan ekip tasarımı sağlar. Sitenin büyüklüğüne ve amacına göre yapımı çok uzun zaman alabilir.

İşte bu tarz web sitelerinin yapımı fiyat olarak biraz yüksektir. Ancak sitenin teknik takip, bakım ve onarımı ilgili firma tarafından yapılır, herhangi bir değişiklik yapılmak istendiğinde hemen yapılabilir. Güvenilir ve orijinaldir. Tamamen sizin hayallerinizden oluşmuş, size özel bir internet sitesidir. Bünyemizde yer alan teknik ekip ile sizin talep ettiğiniz her türlü internet sayfasını sizlerin istek ve taleplerine göre oluşturmaktayız. Siz talep etmediğiniz sürece asla hazır şablonlar kullanmıyoruz. Bütün tasarım ve içerik ekibimiz tarafından oluşturulmakta ve desteği sağlanmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Profesyonel Web Tasarım Ekonomik Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yazın