Ücretsiz En İyi Yabancı Hosting Firmaları Karşılaştırması (2019)

En İyi Yabancı Hosting firması, Ücretsiz En İyi Yabancı Web Hosting Karşılaştırması 2019 yazımızda, yabancı hosting firmaları hakkında en iyilerini sizler için yazdık. Yabancı lokasyon ucuz yabancı hosting firmalarından 12 tanesini listeledik. Web sitenizi başlatmak için ücretsiz bir web barındırma hizmeti mi arıyorsunuz? Ücretsiz web sitesi barındırma almanın bir yolu olup olmadığını soran okuyuculardan düzenli olarak e-postalar alıyoruz.

Türkiyedeki en iyi hosting firması için Tıklayınız   En iyi yabancı hosting firması için Tıklayınız

Hepimiz hayattaki özgür şeyleri severiz, ama bütün özgür şeylerin eşit yaratılmadığını hatırlamak önemlidir. Bu yazıda en iyi ücretsiz (ve neredeyse ücretsiz) web sitesi barındırma hizmetlerini artıları ve eksileriyle karşılaştıracağız.

Ücretsiz Web Sitesi Barındırma Hizmeti Hakkında “Gerçek”

Bir web sitesi oluşturmak , mesajınızı dünyaya duyurmanın en önemli yolu haline geldi. Ancak, ilk başladığınızda, bir web sitesi yapmak için para harcamak istemeyebilirsiniz.

En İyi Yabancı Hosting seçerken çoğu insan hızlı, kolay ve ücretsiz bir şey ister.

Piyasada tonlarca ücretsiz web sitesi barındırma şirketi var. Ancak akıllı bir tüketici olarak, bedava öğle yemeği diye bir şey olmadığını bilmelisiniz.

Bir web sitesi barındırma hizmeti çalıştırmak çok paraya mal olur.

Ücretsiz web sitesi barındırma hizmeti sunan şirketlerin bir şekilde para kazanmaları gerekir, aksi halde işten çıkarılırlar.

Bunu, web sitenizde reklamlar göstererek, web sitenizin trafiğini sınırlandırarak, sizi platformlarında kilitleyerek ve / veya diğer hizmetlerini arttırarak yaparlar. Görüntülenen reklamların bazıları markanızı iyi temsil etmeyebilir ve hatta rakibinizin reklamı olabilir.

Bir test web sitesi dışında, ücretsiz web sitesi barındırma kullanmak neredeyse her zaman kötü bir fikirdir. Ücretsiz web sitelerinin , özellikle işletmeler için kötü bir fikir olmasının 36 nedeni var .

Peki ya En İyi Yabancı Hosting için küçük bir bütçeniz varsa?

Belki ücretsiz WordPress hosting arayan kar amacı gütmeyen bir kuruluşsunuz ya da öğrenciler için ücretsiz web sitesi kurmak istiyorsunuz. Endişelenmeyin, bu yazıda sizin için bir çözümümüz var.

Yeni başlayanlar için en büyük ücretsiz WordPress kaynak sitesi olarak, ince baskıları vurgulamak bizim görevimizdir, bu yüzden RIGHT kararını veriyorsunuz.

Listemizdeki her ücretsiz web sitesi barındırma şirketi, web sitenizi istediğiniz kadar ücretsiz tutabileceğinizi garanti eder. Bununla birlikte, web siteleriyle ilgili ciddi olan kişilerin, düşük maliyetli, tam özellikli bir web sitesi barındırma sağlayıcısı kullanmayı şiddetle düşünmelerini öneririz.

Bu paylaşılan barındırma şirketlerinin büyük çoğunluğu ücretsiz alan, ücretsiz e-posta, ücretsiz SSL, e-ticaret işlevi ve ayda 2.75 – 5 $ karşılığında çok daha fazlasını sağlayacak.

Bu, web sitenizden çok daha fazla para kazanacağınızı göz önünde bulundurarak “neredeyse bedava” dır.

Bu küçük miktarın ödenmesi, uzman desteğine ve genel olarak daha iyi hizmetlere erişebilmenizi sağlar. En önemlisi, size web sitenizin tam kontrolünü ve sahipliğini verir.

Olduğu söyleniyor, en iyi neredeyse ücretsiz web sitesi barındırma şirketlerinden bazılarına bir göz atalım. Bundan sonra en iyi ücretsiz web hosting firmalarına bakacağız.

En İyi Fiyat “Neredeyse Ücretsiz” Web Sitesi Barındırma Firmaları

Bu sağlayıcılar oldukça itibarlıdır ve küçük işletmelerin web sitelerine başlaması için harika bir yerdir.

Hatta bazıları WordPress, WPBeginner ve diğer büyük kuruluşlar tarafından resmi olarak önerilmektedir, çünkü yüksek kalite ve hizmet sunmuşlardır.

Web siteniz konusunda ciddiyseniz, web sitenize bu 5 sağlayıcıdan biriyle başlamanızı öneririz.

1. Bluehost

Bluehost , dünyanın en büyük hosting firmalarından biridir. Resmi olarak önerilen bir WordPress barındırma sağlayıcısıdır.

WPBeginner kullanıcılarına ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL sertifikası ve web barındırmada% 63 indirim sunmayı kabul ettiler. Temel olarak, ayda 2.75 dolara başlayabilirsiniz.

Barındırma planları arasında ücretsiz markalı e-posta adresleri , sınırsız disk alanı, ücretsiz SSL sertifikası, 1 tıklamayla WordPress kurulumu ve daha fazlası bulunur.

Bluehost hakkında daha fazla bilgi edinmek için barındırma performansını, özelliklerini ve hizmetlerini değerlendirdiğimiz Bluehost incelememize bakın .

2. SiteGround

SiteGround, ücretsiz web sitesi barındırma için başka bir harika alternatif Muhteşem destekleri ve cayır cayır yanan hızlı performanslarıyla tanınırlar. SiteGround da resmi olarak önerilen bir WordPress barındırma sağlayıcısıdır.

WPBeginner kullanıcılarına% 60 indirim sağlıyorlar. Temel olarak, ayda 3.95 dolara başlayabileceksiniz.

SiteGround’un barındırma planları, bir web sitesi oluşturucusu, WordPress ve Joomla için 1 tıkla yükleyici, sınırsız e-posta adresleri ve daha fazlasıyla birlikte gelir.

SiteGround’un Öğretmenler ve Öğrenciler için özel bir teklifi var. Öğrenci Web Hosting’i ayda sadece 1,99 $ karşılığında alabilirsiniz .

Öğretmenler, eğitimciler için ücretsiz bir barındırma planına kaydolmak için SiteGround’u kullanabilir.

Daha fazla ayrıntı için, performanslarını ve çalışma sürelerini ölçmek için gerçek testleri yaptığımız kapsamlı SiteGround incelememize bakın .

3. HostGator

HostGator pazardaki en iyi barındırma hizmeti sağlayıcılarından biridir. 2002’den beri varlar ve yavaş yavaş dünyanın en büyük barındırma şirketlerinden biri haline geldiler.

İnanılmaz büyümeleri düşük fiyatlı, güvenilir web barındırma ve kaliteli müşteri hizmetlerine aktarılabilir.

Yumurtadan çıkma planları ayda 2.64 $ ‘dan başlıyor. Her plan sınırsız e-posta adresi, ücretsiz HTTPS / SSL , ölçülmemiş bant genişliği ve disk alanı içerir.

Kurucumuz ve CEO’muz Syed Balkhi, 2007’den beri bir HostGator müşterisidir. WPBeginner, HostGator’un özel sunucusuna ev sahipliği yapmaktadır ve performanslarından çok memnunuz.

Daha fazla ayrıntı için, avantaj ve eksilerle HostGator incelememize ve ayrıntılı performans testlerine bakın.

4. DreamHost

DreamHost , 1997’de başlayan en eski web barındırma şirketlerinden biridir. Şu anda 1,5 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapmaktadır.

Onların başlangıç ​​planı ayda 2,59 dolar tutuyor. Ücretsiz bir etki alanı adı, ücretsiz etki alanı gizliliği, ücretsiz SSL, sınırsız e-postalar, popüler web sitesi üreticileri için tek tıklamayla kurulum yapanlar ve daha fazlasını içerir.

Daha fazla bilgi için, hizmetlerini, desteklerini ve performanslarını değerlendirdiğimiz DreamHost incelememizin tamamına bakın .

5. Just Host

Just Host, ücretsiz web sitesi barındırma şirketlerine düşük maliyetli bir alternatif. Bir başlangıç ​​web sitesi oluşturmak için mükemmel paylaşılan barındırma planları sunarlar.

Temelde ayda 3,95 $ ‘a başlayabilirsiniz. Her plan ücretsiz bir alan adı, sınırsız e-posta adresi, birden fazla web sitesi ve WordPress gibi CMS yazılımı için tek tıklamayla yüklenir .

Daha fazla bilgi edinmek için, Artılar ve Eksiler içeren Just Host incelememizebir göz atın .

En İyi Ücretsiz Hosting Siteleri

Ücretsiz cazip olsa da, web sitesi barındırma gelince her zaman sınırlıdır. Bunu göz önünde bulundurarak, başlamak için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz web sitesi barındırma sitelerini elle seçtik.

Bu hosting siteleri kullanmanız için% 100 ücretsizdir.

Web siteniz konusunda ciddi iseniz , son kararınızı vermeden önce en iyi WordPress hostingi seçme konusundaki kapsamlı rehberimizi okumanızı şiddetle tavsiye ederiz .

Bununla birlikte, işte dünyanın en iyi ücretsiz hosting firmaları.

6. WordPress.com

WordPress.com, WordPress’in eşsiz lezzetini sunan popüler bir ücretsiz barındırma platformudur. Tanınmış web sitesi oluşturucu WordPress’in evi olan WordPress.org ile karıştırılmaması.

WordPress.com, size bir WordPress.com alt etki alanı (yani web sitenizin.com.wordpress.com), 3 GB depolama alanı ve web siteniz için ücretsiz şablonlara erişim sağlayan ücretsiz bir web sitesi barındırma planı sunar.

Bu ücretsiz plan, web sitenizde reklam görüntüler. Reklamlardan kurtulmak, özel bir alan adı kullanmak ve ek özelliklere erişmek için ücretli planlarına yükseltebilirsiniz. Bu noktada yukarıda bahsettiğimiz “neredeyse bedava barındırma” hizmetlerinden herhangi biri daha iyi bir seçenek.

Daha fazla bilgi edinmek için, WordPress.com ile WordPress.org arasındakikarşılaştırmamıza bakın .

7. Wix

Wix, ücretsiz web sitesi barındırma hizmeti sunan başka bir tamamen barındırılan web sitesi oluşturucusudur.

Çoğu ücretsiz barındırma hizmeti gibi, ücretsiz web sitenizde reklamlar ve Wix.com markalaşması gösterilerek desteklenir. Ücretli planlarına yükselterek ondan kurtulabilirsiniz.

Ücretsiz plan size bir Wix.com alt etki alanı, web sitesi şablonlarına erişim, 500 MB depolama alanı ve 500 MB bant genişliği sağlayacaktır.

Daha fazla ayrıntı için, her iki platformun avantaj ve dezavantajlarını bozduğumuz Wix vs WordPress karşılaştırmasına bakın .

8. Weebly

Weebly kullanabileceğiniz başka bir popüler ücretsiz web sitesi oluşturucusudur. Sezgisel bir sürükle ve bırak oluşturucu ve bir web sitesi oluşturmak için hazır şablonlar ile birlikte gelir.

Ücretsiz planlarında bir Weebly alt etki alanı, 500 MB depolama alanı ve Weebly reklamları görüntüleniyor. Reklamlardan kurtulmak, daha fazla depolama alanı elde etmek ve özelliklerin kilidini açmak için ücretli planlarına yükseltme yapabilirsiniz.

Her iki web sitesi platformunun avantajlarını ve dezavantajlarını gösteren Weebly ve WordPress karşılaştırmasını detaylı bir şekilde görmek isteyebilirsiniz .

9. GoDaddy Web Sitesi Oluşturucu

GoDaddy , dünyanın en büyük alan adı kayıt şirketi ve popüler bir barındırma şirketidir.

Hazır şablonlara sahip bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusu olan GoDaddy web sitesi oluşturucusunu sunarlar. 30 günlük ücretsiz bir deneme sürümü olarak mevcut olup, aylık 5,99 dolardan başlayan ücretli planlarından birine geçebilirsiniz.

Ucuz ve kullanımı çok kolaydır. Ancak, web siteniz büyüdükçe GoDaddy Web Sitesi Oluşturucusu’ndaki özelliklerin oldukça sınırlı olduğunu görebilirsiniz. GoDaddy Website Builder’ı WordPress veya başka bir web sitesi platformuna taşımak da zordur .

10. Squarespace

Squarespace, teknik beceri gerektirmeyen popüler bir web sitesi oluşturucu platformudur. Güzel profesyonel şablonlar ve sezgisel bir sürükle ve bırak arayüzü sunar.

Sınırlı 14 günlük ücretsiz web sitesi barındırma denemesi sunuyorlar. Bu, onların web site oluşturucusuna erişebilmenizi sağlar, böylece özelliklerini deneyebilirsiniz. Ücretli bir plana abone olmadığınız sürece web siteniz genel olmayacaktır.

Ücretli planlar aylık 12 dolardan başlıyor. Her plan ücretsiz bir özel etki alanı, sınırsız bant genişliği, depolama ve hazır web sitesi şablonları ile birlikte gelir.

Daha fazla bilgi edinmek için, Squarespace vs WordPress’in artıları ve eksileriyle özellik karşılaştırmaları hakkındaki makalemize bakın .

11. Google Cloud Hosting

Google, küçük işletmeler ve öğrenciler için çok çeşitli ücretsiz web sitesi barındırma çözümleri sunar. Google gibi üst sınıf bir şirketten bekleyebileceğiniz tüm güçlü özelliklerle birlikte gelir.

Planları kullanım başına ödemeye dayandığından, öğrencilerin başlaması için kolay bir yer. Google, test siteleri için ücretsiz bir web sitesi arıyorsanız, bir yıl boyunca size yetecek yeni müşteriler için 300 dolarlık ücretsiz kredi sunar.

Herhangi bir web sitesi türünü barındırmak için Google Cloud kullanabilirsiniz, hatta Google Compute Engine’de WordPress bile sunarlar.

12. Amazon İnternet Servisleri (AWS)

 

AWS olarak da bilinen Amazon Web Servisleri, dünyadaki en popüler web sitelerinden bazılarına güç veriyor. Küçük işletmeler için kullanımı kolay olmasa da, yeni başlayan öğrenciler ve geliştiriciler için harika bir platform.

Amazon, test siteleri için en iyi ücretsiz web sitelerinden biri olan AWS Ücretsiz Katmanında 12 ay boyunca ücretsiz ve her zaman ücretsiz ürünler sunmaktadır.

Öğrenciler Amazon’un güçlü platformunu kullanarak gelişim becerilerini öğrenmek ve ustalaşmak için kullanabilirler.

Umarız bu makale bir sonraki projeniz için en iyi ücretsiz web barındırma hizmetini bulmanıza yardımcı olmuştur. Ayrıca , 5 dakika içinde ücretsiz bir işletme e-posta adresi oluşturma konusunda rehberimizi incelemek isteyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan JavaScript, nofollow meta etiketini geçersiz kılabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yazın