KOBİ Web Tasarım Paketi

Web sitesi her firmanın sahip olması gereken bir ihtiyaç haline geldi. Reklam ve iletişim bilgilerinin yer aldığı tek sayfalık web sayfası firmalar tarafından oldukça çok talep edilmektedir. Web sayfalarının ağır maliyeti günümüzde web sayfası hizmeti veren firma sayısının artması sebebiyle rekabete dayalı olarak daha kaliteli ve çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır.kobi web sitesi, kobi web sitesi Tasarım,kobi Ucuz Web Sitesi, kobi Ucuz Site, kobi Web Sitesi ajansı, Web Tasarım, Kobi Web Siteleri, Kobi Web Sitesi, kobi Web Tasarım, kobi Ucuz Web Tasarımı yapmaktayız.

KOBİ Web Tasarım Paketi Fiyatları

Kobi web tasarım paketi firmalar tarafından en çok tercih edilen ve fiyat bakımından oldukça uygun olan web sayfasıdır. Müşteri onaylayana kadar iyileştirme çalışmaları devam ederek son hali web sayfası olarak kullanıma sunulur.

En ucuz KOBİ Web Tasarım Paketi

İnternetin getirdiği kolaylıklar ile beraber birçok tehlikede vardır. Web sayfasının güvenliği şifreleme hizmeti veren lisanslı programlar ile sağlanmaktadır. Güvenlik web sayfası için hizmete başladıktan sonra her an sağlanmaktadır. Güncellemeler takip edilerek en yeni özellikler site içerisinde isteğinize bağlı olarak güncellenmektedir. Ayrıca ara yüzü bozmadan sadece yenilikler eklenerek bu durum sağlanmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet veren destek hattı ile sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza en hızlı ve doğru şekilde cevap vermek için hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyeti öp planda tutularak, sınırsız tasarım seçenekleri ve revizyon yaparak yenileme imkanları kullanım boyunca sunulmaktadır.

KOBİ Web Tasarım Paketi Ajansı

İsteğe bağlı olarak metin ve görselleri değiştirebilme imkanı verilmektedir. Ayrıca arama motorlarına kayıt yapılıp, optimizasyon çalışmaları ile web sayfanızın ilk aramalarda çıkması için çalışma yapılmaktadır. Firma bu konuda verdiği hizmetlerde Google’da  ilk sıralara çıkılmasını sağlamaktadır.

KOBİ Web Tasarım Paketi istanbul

En çok kullanılan Google arama motoruna kayıt yapılmaktadır. Animasyonlu açılış sayfası ekletebilirsiniz. ‘ adet kullanılabilir reklam alanı ile kazanç sağlayabilirsiniz. 20 sayfaya kadar web tasarım paketleri bulunmaktadır. Site içerisinde kullanabileceğiniz maksimum 100 adet fotoğraf web sayfasına yüklenerek dizayn edilebilir. Anında destek hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilmek için KOBİ web tasarım paketini edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İhsangazi Web Tasarım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yazın