E-Ticaret Yazılım Fiyatları

E-Ticaret Yazılım Fiyatları tüketici ve firmaları sanal ortamda – internet ortamında birleştiren, online alım satım işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan, satıcı ve alıcıyı iletişim halinde bulunduran, bu alanda profesyonel ekiplerce oluşturulmuş yazılımlardır. Bu tür ticaret sitlerde firmanın ürünleri internet sayfası üzerinden tüketicilere sunulmakta ve online ödeme işlemi satış gerçekleştirilmektedir.E ticaret fiyat listesi,eticaret sitesi,e ticaret sitesi fiyatları,e-ticaret yazılım fiyatları, e ticaret sitesi ajansı olarak sizlere hizmet vermekteyiz.e ticaret sitesi fiyatları hazır e-ticaret paketleri e ticaret nedir e ticaret siteleri ideasoft e ticaret ekşi en iyi e ticaret paketleri olarak bir çok detay içermektedir.

E-Ticaret Yazılım Fiyatları

Tüketici için avantajlıdır çünkü yurt dışı, yurt içi olsun, telefondan veya bilgisayardan ürününü satın alabilmekte, zaman kaybı yaşamamaktadır. Artık hemen hemen her işletme sanal ortamda ürünlerini satmaya çalışmaktadır.ücretsiz e ticaret e ticaret sitesi kurmak e-ticaret paketleri karşılaştırma e ticaret nedir nasıl yapılır e ticaret avantajları ve dezavantajları tüketim nedir e ticaret siteleri türkiye popüler e ticaret siteleri e-ticaret siteleri listesi e ticaret siteleri ciroları 2018 türkiye’deki e-ticaret firmaları sizler için aranılacak ve googleda cevap verilecek kelimelerdir..

E-Ticaret Yazılım Fiyat Listesi

Hizmet AdıHizmet DetayıFiyatlandırma
Özel Web Tasarımı FiyatıFirmaya Özel hazırlanan Web TasarımıProjeye Özel Belirlenir
Hazır Web Sitesi Fiyatıİsteginize Bağlı Hazır web sitesi1250 TL + KDV
Hosting FiyatıStandart Hosting Fiyatı250 TL + KDV
WordPress Hosting FiyatıWordPress Hosting Fiyatı400 TL +KDV
Kurumsal Web TasarımKurumlara özel web tasarım fiyatları2000 TL +KDV
Çiçekçi Sitesi Web Tasarım FiyatıÇiçekçilere özel web sitesi fiyatları1500 TL +KDV
E-ticaret Sitesi FiyatıFull her şey dahil e-ticaret sitesi3250 TL + KDV
İlan Sitesi Web Tasarım FiyatıFull her şey dahil ilan sitesi fiyatları2500 TL + KDV
E-ticaret Sitesi FiyatıFull her şey dahil e-ticaret sitesi3250 TL + KDV
Kişisel web sitesi fiyatıKişisel web sitesi fiyatı750 TL + KDV
Köy Dernek Sitesi FiyatıKöy dernek sitesi fiyatı1750 TL + KDV
Otomotiv sitesi fiyatıOtomobil ve otomotiv ile ilgili site ücreti2500 TL + KDV
Avukatlık Sitesi FiyatıAvukatlık sitesi sitesi1750 TL + KDV
Tv Tamirci Sitesi FiyatıSektörel tv tamir sitesi1000 TL + KDV
Halı Yıkama SitesiSektörel halı yıkama sitesi fiyatı1000 TL + KDV
Evden Eve Nakliye SitesiEvden eve nakliye sektörü site fiyatı1000 TL + KDV
WordPress Optimizasyon FiyatıFull optimizasyon paketi fiyatı250 TL + KDV
One Page Seo FiyatıOne page seo hizmeti fiyatı250 TL + KDV
SEO FiyatlarıFirmaya Özel Detaylandırılan Seo HizmetiProjeye Özel Belirlenir
Sosyal Medya HizmetiFacebook Twitter İnstagram Takipçi Begeniİstege Göre Fiyatlandırılır

Bu tür işletmelerin internet ortamında bir kimliklerinin olması çağ gereği kaçınılmaz olmuştur. İşletmelerin sanal ortamda kendi kimliklerini yansıtabilmeleri için ihtiyaç duydukları e- ticaret sitelerinin fiyatı sitenin içeriğine, büyüklüğüne ve tasarımına göre değişmektedir. Web Tasarım Ajansı olarak, profesyonel bir ekip tarafından oluşturulan bu sitelerin, bakım-onarımı, teknik takibi gibi her türlü işlem ekip tarafından sağlanmaktadır.

e ticaret fiyat listesi,eticaret sitesi,e ticaret sitesi fiyatları,e-ticaret yazılım fiyatları, e ticaret sitesi ajansı

e ticaret fiyat listesi,eticaret sitesi,e ticaret sitesi fiyatları,e-ticaret yazılım fiyatları, e ticaret sitesi ajansı

E-Ticaret Yazılımı Neden Profesyonel Olmalıdır?

Bu tür siteler üzerinden ödeme işlemleri yapıldığından dolayı mutlaka güvenli olması şarttır. Kullanıcıların banka hesaplarının çalınması gibi bir kaygısı asla olmamalıdır. Olursa bu site güvenirliğini kayıp eder. Siber saldırılara karşı güvenilir önlemlerinin alınmış olması şarttır. Tüm bunlar internet sitesinin, sanal mağazanın güvenirliğini attırır. Yapılan tüm bu iş ve işlemler profesyonel kişiler veya kuruluşlarca yapıldığının e- ticaret sitelerinin fiyatını etkilemektedir. Firma da kurumsal yapısı ve profesyonel ekiniyle sizlerin web site tasarımlarını geliştirmektedir.

E-Ticaret Yazılımı Arama Motorları İle Uyumlu Olmalıdır

Bir e-ticaret sitesinin mutlaka Google arama motoru ile uyumlu olması gerekmektedir. Çünkü Google arama motoru internet kullanıcılarının tercih ettiği bir numaralı arama motorudur. Bu arama motorunda üst sıralarda yer almak, e-ticaret sitenizin daha çok kullanıcı tarafından görülmesi ve satış yapmanız demektir. Firma sizin için tasarladığı sitelerin arama motorlarında en üst seviyelerde yer almasını sağlamaktadır.

E-Ticaret Yazılımı Geliştirilebilir Olmalı

E-ticaret sitenizde zamanla güncelleme, ekleme çıkarmalar yapılmak istenebilir. Bu nedenle mutlaka güncellenebilir olması şarttır. İşte bu benzeri durumlar, e-ticaret sitesinin fiyatını belirlemektedir. Şirketin nasıl bir e-ticaret sitesi istediğine göre fiyatlar değişmektedir. Firmanın yaptığı web sayfası tasarımlarında istenildiği zaman gerekli güncelleri yaparak sizlere destek sunmaktadır. Bir e-ticaret sitesi nasıl olması gerekiyorsa bunu en uygun fiyata sizler için oluşturmaktadır. Güvenli, kullanışlı, yaygın, görsel ve hızlı.

Bir önceki yazımız olan İhsangazi Web Tasarım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yazın